HomePortalCalendarGalleryFAQSearchRegisterLog in

Share | 
 

 Regulamin klanu Elite Sirius Fighters

Go down 
AuthorMessage
PL-SKY
Galactic Mercenary
avatar

Number of posts : 18
Localisation : Poland
Registration date : 2008-12-31

.
. .: GEN

PostSubject: Regulamin klanu Elite Sirius Fighters   Thu Jan 15, 2009 1:54 am

Like a Star @ heaven Reguły te obowiązują każdego członka klanu ESF.Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Nieprzestrzeganie ich może spowodować nałożenie kary na gracza,a w drastycznych przypadkach natychmiastowe usunięcie z klanu.Like a Star @ heaven1 - NIE OSZUKUJ-nie używaj żadnych modów,hacków,programów zmieniających parametry gry itp-jest to jedna z najważniejszych zasad.Oszustwa te wykażą tylko fakt,że jesteś Wielkim Dupkiem,a nie wspaniałym wojownikiem.Konsekwencje będą surowe:usunięcie z naszego forum i klanu oraz raport do Adminów serwera Void ,co w rezultacie skończy się blokadą dostępu do konta gracza.

2 - SZANUJ innych graczy na ,a szczególnie obsługę serwera,czyli graczy z tagiem [ADMIN] i [VOID].

3 - NIE ATAKUJ graczy , którzy mają poziom niższy niż 30.Prawdopodonie są to nowi gracze na serwerze i nie ma powodu strzelać do nich.Tym bardziej,że prawdopodobnie mają słaby statek i są mało doświadczeni,więc nie stanowią żadnego wyzwania.Reguła ta nie obowiązuje ,jeżeli taki "niskopoziomowy" gracz zaatakuje pierwszy...

4 - NIE REGENERUJ uszkodzeń swojego statku w trakcie walki (PVP).Dla prawdziwego pilota i wojownika klanu ESF jest to sprawa honoru i złamanie tej zasady przynosi mu wielki wstyd(oraz karę).

5 - NIE WYPŁAKUJ SIĘ publicznie na swoich przeciwników.Jeżeli w walce pójdzie coś nie tak lub ktoś cię zdenerwował itp itd-po prostu zaciśnij zęby i walcz !Po pierwszym ostrzeżeniu nastąpi wyrzucenie "beksy" z klanu.Punkt ten łączy się też z punktem nr 10.

6 - NIE PROWOKUJ nikogo do kłótni na żadnym czacie ani na forum.Jeżeli masz z kimś problem-przedstaw go najpierw nam.Po pierwszym ostrzeżeniu nastąpi wyrzucenie "awanturnika" z klanu.Punkt ten łączy się też z punktem nr 10.

7 - NIE ZNĘCAJ się nad swoim przeciwnikiem.Zabijanie słabszego przeciwnika raz za razem nie przyniesie ci honoru.Pokonałeś go,okazałeś się lepszy,więc możesz zostawić go w spokoju.Jeżeli jednak pokonany przeciwnik nie rezygnuje z dalszej walki-możesz dać mu stosowną nauczkę Smile

8 - MULTICLANNING-przynależność do 2 lub więcej klanów jest zabronione i skutkuje wyrzuceniem z klanu ESF.Dozwolone jest posiadanie charakterów z tagiem R,X lub H,

9 - SZANUJ każdego członka klanu ESF bez względu na rangę jaką on posiada.Każdy członek klanu jest ważny.Szanuj każdego gracza bez względu czy należy on do naszego klanu ,czy też nie,czy jest naszym wrogiem,czy też wręcz przeciwnie.Szanuj ich w grze i na forum.

10 - NIEODPOWIEDZIALNE CZYNY członków naszego klanu ,które skutkowałyby wypowiedzeniem nam wojny będą karane usunięciem z klanu(wyjątak stanowią osoby upoważnione do wypowiadania wojny innym klanom).

11 - NIE WOLNO rozmawiać w trakcie walki z nikim innym niż nasi sojusznicy.Nauczyły nas tego wcześniejsze doświadczenia.W czasie spokoju zakaz ten nie obowiązuje,ale twoje zachowanie musi być zgodne z punktem 5 i 6.

12 - MUSISZ logować się od czasu do czasu na forum,aby sprawdzić najnowsze informacje.Brak obecności na forum będzie skutkowało usunięciem z ESF nieaktywnych członków klanu.W przypadku nieobecności dłuższej niż 14 dni- użytkownik otrzyma mail z ostrzeżeniem.Po następnych 14 dniach nieobecności członek klanu zostanie usunięty z rejestru klanowiczów.Dłuższą swoją nieobecność należy zakomunikować liderom klanu.

13 - WSZYSTKIE LITERY w nazwie klanu,randze i pseudonimie piszemy dużymi literami ,czyli: =ESF=RANGA*NICKNAME

14 - WULGARNOŚĆ na forum w jakiejkolwiek formie nie będzie tolerowana-karą za to będzie zablokowanie/wyrzucenie z forum.

15 - ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY ORAZ POWODZENIA W POMNIEJSZANIU STANU LICZEBNEGO NASZYCH NIEPRZYJACIÓŁ... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
 
Regulamin klanu Elite Sirius Fighters
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rosalie Malfoy ( FINISHED!!)
» Jay Rateshi (finished)
» RP.Eliteskills
» Sirius and War Pass: LotarRiley and Lilmissmo333
» Harry Potter 30 Day Challenge!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Elite Sirius Fighters :: ESF International Forums :: ESF Polska-
Jump to: